Astropsychologie Vašeho dítěte

31. prosince 2013 v 15:27 |  Marie Hlávková

Každé dítě je jedinečná bytost, která má svou vlastní individuální cestu a neopakovatelné dispozice a schopnosti. Z horoskopu narození lze vyčíst, s jakým potenciálem a vlastnostmi přichází malý človíček na svět. Právě tento astrologický vhled mohou rodiče využít při klíčovém výchovném rozhodování, v čem mají své dítě podporovat a jak rozvíjet jeho individualitu v souladu s jeho charakterem a niterným založením.

V knize je podrobně rozebráno všech dvanáct znamení zvěrokruhu s ohledem na psychiku dítěte daného znamení, jeho potřeby, způsoby projevu a možnosti podpory ze strany rodičů a vychovatelů. Charakteristiku každého znamení doplňují příklady z praxe.

Kniha je zároveň inspirativní četbou pro všechny dospělé, kteří hledají ve vlastním dětství a minulosti odpovědi na otázky ohledně své identity a existence.

Autorka se zabývá psychologickou astrologií, poskytuje individuální astropsychologické poradenství a individuální terapii, pořádá semináře a publikuje. Studovala psychologii a výtvarné umění, pracovala jako arteterapeutka.
Odkazy ke stažení:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama